Güncel Haberler

Rusya lideri Putin’in açıklaması dünya gündemine oturdu! ‘Kanser aşısı ve yeni nesil ilaçlar üretmeye yaklaştık’

Putin, başkent Moskova’da düzenlenen “Geleceğin Teknolojileri Forumu” etkinliğinde konuştu. Rusya genelinde son 5 yılda 500’den fazla kanser tedavi merkezinin açıldığını belirten Putin, şöyle konuştu: “Ülke genelinde yüksek tanı, tedavi ve rehabilitasyon standartları oluşturuldu. Bunun sonucunda onkoloji vakalarının yarıdan fazlası şu anda tespit ediliyor. ilk aşama.” dedi.

“YENİ NESİL İLAÇLARI ÜRETMEYE YAKLAŞTIK”

Vladimir Putin, kanser tedavisine yönelik aşılar üzerinde çalışmalar yapıldığını vurgulayarak, şöyle konuştu: “Kanser aşıları ve kanser aşısı olarak bilinen bağışıklık sistemini düzenleyen yeni nesil ilaçların üretimine yakınız. Umarım bu etkin bir şekilde kullanılır.” Bireysel tedavi yöntemleri olarak çok yakında.” Bir açıklama yaptı.

Rusya’da yaşanan Kovid-19 salgını sırasında ülkede kullanılmasının yanı sıra Sputnik V ve Sputnik Light gibi aşılar da geliştirilerek bazı ülkelere gönderildi. (AA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Super Bowl kutlaması sırasında silahlı saldırı!Super Bowl kutlaması sırasında silahlı saldırı!
Profesör.  Dr. Okan Tüysüz canlı yayında bu sorunun cevabını verdi!  Profesör. Dr. Okan Tüysüz canlı yayında bu sorunun cevabını verdi! “Felaket ihtimali var”
İleti “Yaşam tarzı” mesajı: Hayat şimdi olduğu gibi akıyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu