Güncel Haberler

Ayak ağrısı şikayetiyle gitti, topuğundan çıkan tel şoke etti! Tam 37 santim

Meke ilçesinde yaşayan Nazika Kandemir, evde otururken topuğunda ağrı hissetti. Ağrının geldiği yerden iplik çıkıyordu. Kendiliğinden mi, hatta bacağından mı tel çıktığını anlayamayan Kandemir ve ailesi, Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başvurdu. Kandemir’in hastanede ayağından 37 santimetre uzunluğunda tel çıkarıldı. Sonraki röntgende Kandemir’in ayağında 5 telin daha olduğu anlaşıldı.

SUÇ DUYURUSU YAPILDI

Telgrafın nereden geldiğini öğrenmek için 2’si özel hastane yönetimine başvuran aile, yanıt alamayınca savcılığa suç duyurusunda bulundu.

tel

Nazika Kandemir, şunları söyledi: “Bu olay yaşanmadan önce ayaklarımda kaşıntı ve bazen de ağrı hissediyordum. Bir anda bu konu ortaya çıktı. Hastaneye gittik ve ayağımda 5 parça halinde daha fazla tel olduğu söylendi. Kimseyi suçlamak istemiyorum. Ama ben bu telgrafın nereden geldiğinin ortaya çıkarılmasını ve eğer bir ihmal varsa ortaya çıkmasını istiyorum” dedi ve avukatı aracılığıyla olayın sorumluları hakkında suç duyurusunda bulundu.

İHA

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Remi masasındaki işaret günün sırasıydı!  O büyükanne ve büyükbabalardan sıcak çay resimleriRemi masasındaki işaret günün sırasıydı! O büyükanne ve büyükbabalardan sıcak çay resimleri
İş adamının esrarengiz ortadan kaybolması!  Teknesi bulunduİş adamının esrarengiz ortadan kaybolması! Teknesi bulundu
Diyetle zayıflayamayanlara dikkat!  Göbek yağlarınızı yakacakDiyetle zayıflayamayanlara dikkat! Göbek yağlarınızı yakacak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu